Kilka słów o mnie
Na imię mam Paweł i jestem autorem tej strony. Kiedy po raz pierwszy postanowiłem stworzyć mój internetowy świat, wiedziałem, że początki będą trudne. I rzeczywiście - łatwo nie było. Zdawałem sobie sprawę, że zanim dojdę do jakiegoś przyzwoitego poziomu czeka mnie wiele pracy. Uczyłem się wówczas na własnych błędach - dochodząc do perfekcji i takiego poziomu, którego dziś nie muszę się wstydzić. Warto zadać sobie pytanie po co stworzyłem tę stronę? Odpowiedź jest prosta. Po pierwsze chciałem zaistnieć w wielkim internetowym świecie. Dołączyć do grona miliona miłośników tworzenia stron internetowych oraz poznać nowych interesujących ludzi. A przede wszystkim postanowiłem zaistnieć dla tych, których kiedyś znałem, a z którymi kontakt urwał się i nasze drogi gdzieś tam w sposób naturalny rozeszły się. Mówię między innymi o kolegach i koleżankach ze szkoły podstawowej, średniej i wyższej, ale i o innych znajomych. Mam nadzieję, że ktoś z nich jak nie dziś to jutro, jak nie jutro to pojutrze wejdzie na tę stronę i dzięki temu znów uda się nam nawiązać jakiś kontakt.

Po części już to się sprawdziło. A teraz kilka słów o sobie. Urodziłem się w 1972 roku w Chełmnie w województwie kujawsko - pomorskim. Gdybym chciał odtworzyć swoje drzewo genealogiczne (czego ze względu na brak czasu się nie podejmuje) okazałoby się, że jestem herbu Sas albo Ślepowron. Przez 31 lat mego życia mieszkałem w Chełmnie - malowniczo położonym mieście nad Wisłą. Tu ukończyłem Szkołę Podstawową im. Filomatów Pomorskich, tu również zdałem maturę w Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika. Później jako abiturient stanąłem przed życiowym wyborem - co dalej? Wybrałem turystykę. Ukończyłem Międzynarodowe Studium Turystyki i Kultury w Bydgoszczy a później studia w Internacia Akademio de la Sciencoj San Marino. Posiadam tytuł naukowy bakałarza tejże Akademii. Moje zainteresowania to muzyka, film, turystyka, parapsychologia i zjawiska paranormalne. Więcej o tym przeczytasz na odpowiedniej stronie.

Moja aktywność zawodowa jest dość treściwa. Przez pięć lat byłem dziennikarzem w lokalnej chełmińskiej gazecie samorządowej "Nadwiślanin", z czego ostatnie trzy lata przepracowałem jako jej redaktor naczelny. Byłem współzałożycielem a zarazem zastępcą redaktora naczelnego chełmińskiego tygodnika społeczno - kulturalnego "Narrator". Pisanie jednak to nie wszystko. Lubię podróże. Posiadam licencję pilota wycieczek zagranicznych, co oznacza, że zwiedziłem już trochę świata. Może nawet gdzieś się spotkaliśmy. A jeśli nie to może jeszcze gdzieś się spotkamy. Przez 10 lat zajmowałem się też marketingiem w dużej i znanej zagranicznej sieci handlowej. Pozdrawiam i życzę miłego surfowania po moim internetowym świecie.